KIM JESTEM

MOJA HISTORIA

W połowie 2012 roku wszystko się zmieniło. Życie przygotowało dla mnie nowy rozdział, który na początku bardziej przypominał karę niż coś, co później okazało się drogą do odnalezienia pasji. Gdyby nie poważne problemy zdrowotne to pewnie do tej pory żył bym swoim starym życiem. Nie zauważyłbym innych możliwości zarabiania pieniędzy i dalej brałbym udział w wyścigu szczurów.

Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje dlatego pragnę podzielić się z Tobą swoją wiedzą bezpłatnie. Od wielu lat szukałem swojego powołania. Zajmowałem się wieloma rzeczami w życiu lecz nigdy żadna nie sprawiała mi tak wielkiej  przyjemności jak marketing internetowy i dzielenie się swoją wiedzą.

Nauka nowego zawodu pochłonęła mnóstwo mojego wolnego czasu, którego miałem pod dostatkiem podczas swoich perypetii zdrowotnych. Zamiast narzekać na swoją sytuację postanowiłem nauczyć się technik pozwalających zarabiać w internecie. Nie było wyjścia, musiałem w jakiś sposób zarobić na życie. Przeszedłem już dosyć długą drogę przedzierając się przez gąstrz wiedzy, narzędzi i technik zarabiania w sieci. Moje kilkuletnie doświadczenie uzmysłowiło mi jak ważne jest wsparcie bardziej doświadczonej osoby. To właśnie dlatego codziennie zgłębiam swoją wiedzę i pracuję  nad tworzeniem materiałów szkoleniowych dla osób, które również pragną zmienić swoje życie.

POZNAJ MNIE

POCZĄTKI NA SCENIE

Kilka lat temu nie odważyłbym się wystąpić nawet przed kilkunastoma osobami. A Tak wyglądały moje początki wychodzenia ze swojej strefy komfortu przed ponad setką ludzi. Zapraszam Cię do obejrzenia mojego drugiego wystąpienia publicznego na IV Exclusive Marketing Event w Łodzi 03-04.09.2016. Dowiesz się z tego materiału kim jestem, w jaki sposób trafiłem do internetu oraz jakie techniki i narzędzia wykorzystuję podczas mojej przygody.

BUDOWANIE LISTY

Obejrzyj jeden z moich pierwszych webinarów przeprowadzonych dla grupy SERVAQ 19.10.2016. W tym materiale pomogę zrozumieć Ci potrzebę budowania listy subskrybentów. Dowiesz się również w jaki sposób ja to robię oraz jak przekładam to na wyniki finansowe. Budowanie listy mailingowej nie jest takie trudne jak Ci się wydaje, zobacz. Każdemu kto kliknie tutaj i przetestuje narzędzia, z których osobiście korzystam poświęcę dziesięć godzin swojego czasu.

SYSTEM ANKIET

Na początku mojej przygody z marketingiem internetowym trafiłem w dziesiątkę z pomysłem na wprowadzenie ankiet w moim systemie pozyskiwania subskrybentów. Dzięki statystykom z ankiet w 97 dni wypracowałem bonus samochodowy za obrót powyżej 5000zł w programie partnerskim. Możesz pzetestować profesjonalne narzędzie do ankiet za darmo klikając w ten link.

KONTAKT

E-MAIL

kontakt@jakubjzajac.pl

SKYPE

oterowy

TELEFON

+48 732 597 461

Napisz do mnie na czacie
error: Content is protected !!