JEDYNY TAKI DZIEŃ W ROKU

Miałem na dzisiaj zaplanowany kolejny wpis poświęcony marketingowi internetowemu, przełożyłem go jednak na kolejną okazję. W końcu Boże Narodzenie świętujemy tylko raz w roku. Poświęcę zatem ten wpis życzeniom dla Ciebie. Przede wszystkim pragnę Ci życzyć radosnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku. Pamiętaj, że święta to czas zadumy i przemyśleń, dlatego życzę Ci również, abyś podsumował sobie mijający rok i przeanalizował go dokładnie. Wnioski jakie wyciągniesz z Twoich ostatnich działań pomogą Ci lepiej zaplanować kolejne kroki. Błędy, które popełniłeś są również bardzo cenne. Wykorzystaj je, żeby nanieść poprawki na Twoją mapę życia.

Zachęcam Cie również do robienia takich analiz częściej, aby mieć na bieżąco kontrolę nad swoim życiem. Ja osobiście robię analizę każdego dnia, tygodnia, miesiąca i roku. Planuję również każdy osobny dzień, tydzień i miesiąc i rok. Pomaga mi to panować nad postawionymi sobie celami oraz sprawia, że maje życie jest bardziej poukładane. Oczywiście nigdy nie udaje mi się wykonać planu w stu procentach, ale i tak dzięki planowaniu uzyskuję dużo lepsze wyniki. Radosnych świąt, pamiętaj radosnych! Święta Bożego Narodzenia nie powinny być spokojne, radujmy się z tego szczególnego okresu.

 

RADOSNYCH ŚWIĄT W RODZINNEJ ATMOSFERZE

Rodzina w tym okresie jest najważniejsza, nawet jeżeli nie było Wam po drodze w ostatnim czasie, to warto postarać się o spędzenie świąt Bożego Narodzenia wspólnie. Tej nocy zdarzają się cuda i nawet najbardziej zwaśnieni członkowie rodziny potrafią sobie wybaczyć. Nie warto marnować życia na złoszczenie się na innych. To Ty zrób ten pierwszy krok, nawet jeśli według Ciebie to ta druga strona powinna wyjść z taką inicjatywą. Nie ma nic lepszego niż usłyszenie radosnych świąt od osoby, z którą się nie rozmawiało od lat.

Podczas składania życzeń wsłuchaj się uważnie w to co mają Ci do powiedzenia inni. Być może sam nie zauważyłeś wszystkich aspektów nad którymi mógłbyś popracować w nowym roku. Często Twoje otoczenie pokazuje Ci w subtelny sposób co w Twoim zachowaniu nie jest na najwyższym poziomie. Tylko od Ciebie zależy czy wykorzystasz te wskazówki w odpowiedni sposób.

Pamiętaj, że święta to czas zadumy. Przemyśl również, co będziesz życzył swoim bliskim podczas łamania się opłatkiem. Nie chodzi tutaj o bezmyślne wykonanie tradycji, nie tędy droga. Pamiętaj o tym, że Twoi bliscy liczą na Ciebie, nie zawiedź ich. Zastanów się wcześniej czego będziesz im życzyć.

JA PRAGNĘ TOBIE ŻYCZYĆ…

Radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. Życzę Ci wytrwałości w dążeniu do realizacji założonych planów, zauważania i eliminacji własnych błędów, bycia codziennie lepszą wersją siebie, abyś słuchał dwa razy więcej niż mówisz. A także pasji, miłości, zdrowia, empatii oraz samozaparcia. Życzę Ci również przemyślanego planu na Nowy Rok i dużo motywacji podczas realizowania założeń.

P.S. Nie przejedz się 😉

About Jakub J. Zając

W połowie 2012 roku wszystko się zmieniło. Życie przygotowało dla mnie nowy rozdział, który na początku bardziej przypominał karę niż coś, co później okazało się drogą do odnalezienia pasji. Gdyby nie poważne problemy zdrowotne to pewnie do tej pory żył bym swoim starym życiem. Nie zauważyłbym innych możliwości zarabiania pieniędzy i dalej brałbym udział w wyścigu szczurów. Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje dlatego pragnę podzielić się z Tobą swoją wiedzą bezpłatnie. Od wielu lat szukałem swojego powołania. Zajmowałem się wieloma rzeczami w życiu lecz nigdy żadna nie sprawiała mi tak wielkiej  przyjemności jak marketing internetowy i dzielenie się swoją wiedzą. Nauka nowego zawodu pochłonęła mnóstwo mojego wolnego czasu, którego miałem pod dostatkiem podczas swoich perypetii zdrowotnych. Zamiast narzekać na swoją sytuację postanowiłem nauczyć się technik pozwalających zarabiać w internecie. Nie było wyjścia, musiałem w jakiś sposób zarobić na życie. Przeszedłem już dosyć długą drogę przedzierając się przez gąstrz wiedzy, narzędzi i technik zarabiania w sieci. Moje kilkuletnie doświadczenie uzmysłowiło mi jak ważne jest wsparcie bardziej doświadczonej osoby. To właśnie dlatego codziennie zgłębiam swoją wiedzę i pracuję  nad tworzeniem materiałów szkoleniowych dla osób, które również pragną zmienić swoje życie.

Komentarze

komentarze

Napisz do mnie na czacie
error: Content is protected !!